بزرگترین فاش شدن مشخصات پیکسل واچ ۳ منتشر شد

در ادامه گزارش آخر هفته ما در مورد Pixel Watch 3 توقف از طریق FCC، جایی که انواع اطلاعات شگفت انگیز در مورد اتصال را فاش کرد، گزارش جدیدی از یک منبع داخلی گوگل جزئیات جدیدی را در مورد مشخصات به اشتراک گذاشته است. و برای کسانی که از حاشیه‌های بزرگ پیکسل واچ متنفرند، بخشی از این اطلاعات شما را خوشحال‌تر می‌کند.

گزارش جدید از Android Authority چند چیز را که قبلاً می‌دانیم، تکرار می‌کند، مانند اندازه‌های ۴۱ میلی‌متری و ۴۵ میلی‌متری که Pixel Watch 3 در آن عرضه می‌شود. شایعه دو اندازه‌ای مدتی است که در اطراف منتشر شده است و اکنون شواهد زیادی برای تأیید این موضوع وجود دارد. همچنین فهرست‌های خرده‌فروشی باندهای Pixel Watch 3 را دیده‌ایم که به این ایده اضافه می‌کنند. به عبارت دیگر، گوگل در حال ساخت نوارهایی برای دو اندازه ساعت است و ما آنها را دیده ایم.

اما به این گزارش برگردیم، به ما گفته می‌شود که گوگل از همان پردازنده Snapdragon W5 پیکسل واچ ۲ استفاده می‌کند و به همراه پردازشگر سفارشی آن ادامه می‌دهد. این اصلاً تعجب آور نیست، زیرا کوالکام چیپست جدید W6 تولید نکرده است و گوگل احتمالاً با باقی مانده چیپست های پوشیدنی سامسونگ در آینده کار خود را تمام کرده است.

جایی که شاهد تغییرات خواهیم بود از نمایشگرها شروع می شود. گفته می شود نمایشگرهای جدید در هر دو مدل حاشیه های کوچک تری دارند. عرض قاب پیکسل واچ ۲ ظاهراً ۵٫۵ میلی متر است و در هر دو ساعت ۴۱ و ۴۵ میلی متری پیکسل واچ ۳ به ۴٫۵ میلی متر کاهش می یابد. می دانم که بزرگ نیست و حاشیه ها همچنان بزرگ خواهند بود، اما ما کاهش سایز رو میگیرم با توجه به روشنایی، هر صفحه نمایش می تواند تا ۲۰۰۰ نیت در یک سطح اوج بپرد، که در خارج از منزل فوق العاده خواهد بود.

برای باتری‌ها، پیکسل واچ ۳ (۴۱ میلی‌متر) طبق گزارش‌ها روی ۳۱۰ میلی‌آمپر ساعت باقی می‌ماند، در حالی که پیکسل واچ ۳ (۴۵ میلی‌متر) به ۴۲۰ میلی‌آمپر ساعت خواهد رسید. هیچ‌کدام از اینها نباید بزرگ در نظر گرفته شوند و من تصور می‌کنم که ما همچنان به دنبال عمر باتری یک روزه پیکسل واچ جدید هستیم.

مشاهده UWB از اسناد FCC که ما پیدا کردیم را به خاطر دارید؟ ظاهراً این منبع UWB را تأیید کرده است، اگرچه هیچ کس هنوز نمی داند که گوگل چگونه از آن در یک ساعت استفاده می کند. حدس من برای کلیدهای دیجیتال ماشین است، اما آنها همچنین می توانند از آن به عنوان بخشی از آن استفاده کنند شبکه جدید Find My Device در Android.

و در نهایت، انتظار می‌رود پیکسل واچ ۳ در رنگ‌های نقره‌ای و مشکی در هر دو اندازه عرضه شود، در حالی که مدل ۴۱ میلی‌متری می‌تواند یک نوع طلایی را ببیند. گفته می‌شود مدل ۴۵ میلی‌متری نیز رنگ «هیزل» خود را دارد.

اگر همه چیز درست باشد، پیکسل واچ ۳ مطمئناً یک ارتقای جزئی به نظر می‌رسد، مگر اینکه گوگل نوعی حسگر سلامت جدید را برای معرفی بعدی در کنار خود قرار داده باشد. در هر صورت، ما فقط در مورد اندازه بزرگتر هیجان زده هستیم.


منبع: https://www.droid-life.com/2024/07/09/pixel-watch-3-report-says-smaller-bezels-bigger-brightness-uwb/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *