بزرگترین فروش سال Anker با ۶۰٪ تخفیف در سراسر سایت برای جمعه سیاه رسید

فروش اوایل جمعه سیاه Anker به یک فروش کامل تبدیل شده است رویداد جمعه سیاه امروز، بنابراین ما همه بهترین تخفیف هایی را که در فروش جدید خواهید یافت، برجسته می کنیم. با این فروش می توانید تا ۶۰ درصد در خرید لوازم جانبی Anker صرفه جویی کنید و برای دریافت تخفیف این بار نیازی به خرید بیش از یک لوازم جانبی در آن واحد ندارید. همچنین هنوز چند “جعبه اسرارآمیز” وجود دارد که می تواند شامل صدها دلار پس انداز باشد، اگر مایلید ریسک کنید که از قبل چه چیزی می خرید.

بزرگترین فروش سال Anker با ۶۰٪ تخفیف در سراسر سایت برای جمعه سیاه رسیدتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با Anker است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

از نظر فروش پایه، لوازم جانبی زیادی وجود دارد که می‌توانید با خرید آنها از صرفه‌جویی استفاده کنید. برجسته جدید است پاوربانک پرایم ۲۰۰۰۰ میلی آمپر ساعتی با پایه شارژ ۱۰۰ واتی ۱۲۹٫۵۰ دلار، از ۱۸۴٫۹۹ دلار کاهش یافته است. اگر فقط یک باتری قابل حمل با نمایشگر هوشمند می خواهید، پاور بانک ۲۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی PowerCore با نمایشگر دیجیتال هوشمند ۹۲٫۰۰ دلار است که از ۱۵۹٫۹۹ دلار کاهش یافته است.

در پایین صفحه فروش جمعه سیاه، Anker همچنین چند جعبه کور در فروش دارد که قیمت آنها ۱۹٫۹۹ دلار (تا ۲۱۹٫۹۹ دلار) و ۲۹٫۹۹ دلار (تا ۲۱۹٫۹۹ دلار ارزش) است. این جعبه‌های مرموز شامل یک لوازم جانبی Anker هستند، اما تا زمانی که آنها نرسند، نمی‌دانید چه چیزی دریافت می‌کنید. همه اقلام موجود در جعبه ۱۹٫۹۹ دلار بیش از ۱۹٫۹۹ دلار ارزش دارند و همه اقلام موجود در جعبه ۲۹٫۹۹ دلار بیش از ۲۹٫۹۹ دلار ارزش دارند، بنابراین مهم نیست که چه معامله ای دریافت خواهید کرد.

همه اقلام جعبه رمز و راز غیرقابل بازگشت هستند (به استثنای مسائل کیفیت). اگر می‌خواهید ریسک جعبه کور را بپذیرید، می‌تواند با مجموعه‌ای از جوراب‌های جامد برای تعطیلات، تخفیف زیادی برای شما به همراه داشته باشد. فروش بلک فرایدی Anker تا ۳ دسامبر ادامه خواهد داشت.

شارژر دیواری

باتری های قابل حمل

نیروگاه های قابل حمل

میتونی پیدا کنی همه تخفیف های جمعه سیاه اپل در حال حاضر موجود است در پست اختصاصی ما برای هر چیز دیگری، ما همه بهترین معاملات فصل مربوط به اپل را در سایت خود پیگیری می کنیم خلاصه جمعه سیاهبنابراین مطمئن شوید که در طول ماه برای لیستی به روز از همه قابل توجه ترین تخفیف هایی که برای جمعه سیاه ۲۰۲۳ خواهید یافت، دوباره بررسی کنید.

جمع بندی های مرتبط: جمعه سیاه اپل، تخفیف های اپل
انجمن های مرتبط: بحث جامعه


منبع: https://www.macrumors.com/2023/11/20/anker-black-friday-monday-2023/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *