جوایز بازی نیویورک از نیل دراکمن با جایزه افسانه تقدیر می کند


حلقه منتقدان بازی های ویدیویی نیویورک (NYVGCC) اخیراً اعلام کرد که نیل دراکمن از Naughty Dog در سال ۲۰۲۴ جایزه افسانه اندرو یون را دریافت خواهد کرد. این جایزه به افرادی در صنعت بازی اعطا می شود که دارای حجم قابل توجهی از آثار هنری و فنی هستند. او به افرادی مانند دریافت کنندگان قبلی مانند فیل اسپنسر، رجی فیلس-آیمه، تیم شفر، هیدئو کوجیما و تاد هاوارد می پیوندد.

هارولد گلدبرگ، رئیس و بنیانگذار NYVGCC، در بیانیه ای گفت: “داستان نیل دراکمن داستانی الهام بخش از خود تعیین کننده است. او راه خود را از دوره کارآموزی تا اینکه به عنوان رئیس مشترک در Naughty Dog ادامه داد. مهارت در خلق عناوینی که به طور مداوم گیم پلی سینمایی و داستان سرایی انسان محور را بازتعریف می کند، نه تنها شایسته تجلیل است، بلکه تلاش های او برای خلق شخصیت هایی که نشان دهنده پس زمینه ها و دیدگاه های مختلف هستند، محتوای بازی های AAA را غنی کرده است.”

NYVGCC در درجه اول از کار دراکمن با Naughty Dog به عنوان یکی از خالقان سریال The Last of Us تقدیر می کند (او همچنین در سریال های Uncharted و Jak & Daxter کار کرده است). رایان اوکالاگان، مدیر اجرایی NYVGCC، افزود: “این مایه افتخار است که فردی مانند نیل دراکمن را به عنوان جایزه افسانه اندرو یون برای اولین جوایز بازی نیویورک من با NYVGCC داشته باشم. دیدگاه خلاقانه او در سوق دادن صنعت بازی ها به سمت مجذوب شدن بسیار مهم بوده است. مخاطبان از طریق کاتالوگ بازی های ویدیویی گسترده ناتی داگ و اقتباس های سینمایی و تلویزیونی آن ها.”

جوایز بازی نیویورک به صورت زنده در ۲۳ ژانویه ۲۰۲۴ در تئاتر SVA برگزار می شود. هنوز نامزدهای جوایز دیگر خود را اعلام نکرده است، اگرچه برنده سال گذشته جایزه اپل بزرگ برای بهترین بازی سال Elden Ring بود.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.


منبع: https://venturebeat.com/games/new-york-game-awards-honors-neil-druckmann-with-legend-award/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *