آیفون تاشوی ۲۰۲۶ اپل احتمالاً به سمت بیرون خم می‌شود

درحالی‌که اپل هنوز وارد عرصه محصولات تاشو نشده است، ظاهراً در زمینه توسعه فناوری آن به‌سختی مشغول حل چالش‌ها است. گزارشی جدید حاکی از آن است که این آیفون تاشو نسبتاً بزرگ خواهد بود و در سال ۲۰۲۶ عرضه می‌شود، اما این پایان کار نیست و پای یک دستگاه تاشو دیگر هم در میان است.

به گزارش ۹to5Mac، «جف پو»، تحلیلگر Haitong International، جزئیات بیشتری در مورد برنامه‌های اپل درقبال آیفون تاشو ارائه کرده است. این تحلیلگر می‌گوید که دستگاه تاشو ۷٫۹ اینچی اپل که درحال‌حاضر برای عرضه در سال ۲۰۲۶ پیش‌بینی می‌شود، دارای «طراحی تاشو به‌سمت بیرون» خواهد بود.

ساخت یک لپ‌تاپ تاشو ۲۰ اینچی توسط اپل در کنار آیفون تاشو؟

جف پو قبلاً گفته بود که این شرکت امیدوار است در سال ۲۰۲۵ یک دستگاه هیبریدی تاشو ۲۰٫۳ اینچی و به‌دنبال آن یک آیفون تاشو در سال ۲۰۲۶ عرضه کند. «مینگ-چی کو» نیز قبلاً گزارش داده بود که اپل درحال کار بر روی یک دستگاه تاشو ۲۰٫۳ اینچی است. این دستگاه شاید یک مک‌بوک باشد و از نظر مینگ چی کو، در سال ۲۰۲۶ یا ۲۰۲۷ عرضه می‌شود.

جف پو آیفون ۷٫۹ اینچی تاشو اپل را به‌عنوان یک گوشی تاشو توصیف می‌کند که شبیه به Huawei Mate Xs 2 خواهد بود.

آیفون تاشوی ۲۰۲۶ اپل احتمالاً به سمت بیرون خم می‌شود
Huawei Mate XS 2

در همین حال، این تحلیلگر می‌گوید که مک‌بوک تاشو ۲۰٫۳ اینچی اپل می‌تواند شبیه به ThinkPad X1 Fold باشد که یک لپ‌تاپ تاشو با صفحه لمسی ۱۶٫۳ اینچی از لنوو است.

پو هیچ جزئیات دیگری در مورد دستگاه‌های تاشو اپل به اشتراک نگذاشته است. اما مجدداً تاکید دارد که مدل ۷٫۹ اینچی برای اواخر سال ۲۰۲۶ برنامه‌ریزی شده است، درحالی‌که دستگاه ۲۰٫۳ اینچی احتمالاً در پایان سال ۲۰۲۵ تولید انبوه را آغاز خواهد کرد.

باید منتظر ماند و دید که این دستگاه‌های عجیب و جذاب چه زمانی توسط اپل معرفی و وارد بازار می‌شوند. به احتمال بسیار زیاد، انتظار می‌رود که اپل به ساخت یک یا دو محصول تاشو ساده بسنده نکند و طراحی تاشو این دستگاه‌ها را نسبت به رقبا خاص‌تر کند.


منبع: https://digiato.com/mobile/apple-is-probably-making-a-20-inch-device-in-addition-to-making-foldable-iphone

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *