بازیگر Baldur’s Gate 3 می گوید یک بخش مخفی دو ساعته وجود دارد که هنوز کسی پیدا نشده است.

دیدن همه چیزهایی که در بازی مسخره‌آمیز و عظیم Baldur’s Gate 3 توسعه‌دهنده Larian Studios در حال حاضر کاری غیرممکن است، اما بازیگر Astarion، نیل نیوبون، اکنون خطرات را حتی بالاتر برده است و ادعا می‌کند که دارای یک بخش مخفی دو ساعته است که هیچ‌کس در آن حضور ندارد. هنوز پیدا شده است.

در طول یکی از پخش زنده معمولی نیوبون در توییچ، که در پایان ماه گذشته پخش شد (با تشکر GamesRadar)، صدای گلامپیر کاملاً موخوره‌دار مورد علاقه همه به طعنه می‌آمد که «حتی چیزی وجود دارد که من در مورد آن می‌دانم که نمی‌توانید به آن برسید مگر اینکه کاری را انجام دهید که فکر نمی‌کنم کسی به آن عمل کند».

متأسفانه، نیوبون – که به طور محرمانه درباره “محتوای دو ساعته” مرموز گفته شد و احتمالاً “یکی از معدود افرادی است که از آن اطلاع دارد” – حتی وقتی از او پرسیده شد “سرنخ یا اشاره ای مبهم” ارائه نکرد. با این حال، او اذیت کرد که “در یک مقطع زمانی، کسی آن را به دلیلی بسیار خاص پیدا می کند” – بنابراین به نظر می رسد که رسیدن به انتهای این مورد دقیقاً در دادگاه جامعه Baldur’s Gate 3 باشد.


نیل نیوبون درباره بازی مرموز دو ساعته بازی کشف نشده Baldur’s Gate 3 صحبت می کند.

البته، Baldur’s Gate 3 هم اکنون برای رایانه های شخصی و پلی استیشن ۵ در دسترس است و نسخه ایکس باکس نیز در اواخر امسال عرضه می شود. برخی از درگیری ها بر سر صفحه نمایش تقسیم شدهو Larian توسعه دهنده به بهبود تجربه راه اندازی کمی لرزان از طریق به روز رسانی های منظم ادامه می دهد.

اخیراً تأیید کرده است که پچ بعدی خود فردا، ۲۲ سپتامبر (۲۲ شهریور) وارد خواهد شد، و با خود – در میان چیزهای دیگر – توانایی بسیار درخواستی برای تغییر ظاهر شخصیت شما (اما نه نژاد، بدن یا منشاء) را به همراه خواهد داشت که در کمپ با استفاده از آینه جادویی جدید.


منبع: https://www.eurogamer.net/baldurs-gate-3-actor-says-theres-a-two-hour-secret-section-no-ones-yet-found

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *