برنامه‌های تلفن سالانه جدید Visible بسیار منطقی است

قابل رویت در حال معرفی گزینه های پرداخت سالانه برای طرح های Visible و Visible+ خود است. با این کار، به جای پرداخت هزینه ماهانه، سالانه یک بار هزینه پرداخت می‌کنید که در درازمدت باعث صرفه‌جویی در هزینه شما می‌شود.

طرح استاندارد Visible تنها در صورتی که ۲۷۵ دلار را برای یک سال خدمات پرداخت کنید، ۲۵ دلار صرفه جویی می کند، اما قابل مشاهده + قیمت سالانه شما را در کل صرفه جویی می کند ۱۴۵ دلار. این پس انداز بسیار بیشتری است. قیمت سالانه ۳۹۵ دلار است، بنابراین در حالی که این امر کاملاً تعهد است، این پس انداز می تواند برای برخی از مشتریان ارزش آن را داشته باشد.

خرابی قابل مشاهده:

  • قابل رویت+ برنامه سالانه ۳۹۵ دلار در سال است. پیش پرداخت برای یک سال کامل قابل رویت+ برنامه خدمات بی سیم و صرفه جویی ۱۴۵ دلاری در مقایسه با یک سال با نرخ برنامه معمولی ما ۴۵ دلار در ماه – این یک صرفه جویی در هزینه ۲۶٪ است!
  • قابل رویت برنامه سالانه ۲۷۵ دلار در سال است که آن را به یکی از پایین ترین قیمت ها برای یک طرح نامحدود در صنعت تبدیل می کند! پیش پرداخت برای یک سال کامل قابل رویت برنامه ریزی کنید و ۲۵ دلار پس انداز کنید.

برنامه‌های تلفن سالانه جدید Visible بسیار منطقی است

این گزینه های پرداخت از هم اکنون در دسترس هستند. اگر آنها به شما علاقه مند هستند، به سادگی پیوند زیر را دنبال کنید.

به روز رسانی (۵/۱۵): هر دوی این گزینه‌های پرداخت سالانه اکنون در دسترس مشتریان فعلی هستند، نه فقط برای مشتریانی که برای خدمات جدید ثبت‌نام می‌کنند.

لینک قابل مشاهده


منبع: https://www.droid-life.com/2024/05/15/visible-announces-annual-plans-save-up-to-145-for-service/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *