“تیرانداز استراتژیک crafting” United 1944 شما را دعوت می کند تا دومین تست پخش خود را امتحان کنید

“تیرانداز استراتژیک crafting” United 1944 از شما دعوت می کند قبل از خرید و شرکت در پلی تست بتا آن را امتحان کنید.

نسخه بتا – که اکنون زنده است و تا ساعت ۷ صبح در ۲ اکتبر به وقت انگلستان (نیمه شب PT) اجرا می شود – اکنون برای دانلود رایگان در Steam است و به بازیکنان امکان می دهد حالت Survivor بازی را امتحان کنند. فقط بزن “درخواست دسترسی” در صفحه Steam برای مشارکت.

ظاهراً حالت Survivor “رویکرد ساخت و ساز باز و مهار را به سطح کاملاً جدیدی از تنش می برد”. در زیر می توانید آن را در عمل مشاهده کنید:


UNITED 1944 – مروری بر گیم پلی حالت Survivor.

این تیم متلک می زند: «حالت جدید Survivor United 1944، این یک دنیای سگ خوار است: همه دشمن هستند و تنها وسیله شما برای زنده ماندن چیزی است که می توانید در اطراف خود پیدا کنید». “به دنبال منابع بگردید، شهر را کاوش کنید، و در هر جایی که برای بقا می جنگید، پایگاه های بداهه ایجاد کنید. همانطور که برای بقا نیاز دارید، بسازید، حمله کنید، بکشید، بدزدید، کاوش کنید و نابود کنید.

“تا زمانی که می خواهید بازی کنید، تمام تلاش خود را بکنید تا ایستاده بمانید، و تا جایی که می توانید با غارت استخراج کنید. آیا بازمانده جنگ جهانی دوم خواهید شد… یا استخوان های شما برای همیشه در این دفن خواهند شد. شهر؟”

جالب اینجاست که این تنها بازی جنگ جهانی دوم نیست که عنوان آن در سال ۱۹۴۴ در حال توسعه است. Team17 اخیراً یک بازی کاملاً جدید جنگی تاکتیکی نوبتی به نام را معرفی کرده است طبقه بندی شده: فرانسه ۴۴.

Team17 Digital and Absolutely Games می‌گوید این بازی از «داستان ناگفته» جدبورگ‌ها الهام گرفته شده است، «گروهی از نیروهای ویژه قهرمان متفقین که پشت خطوط دشمن سقوط کرده‌اند» و «گروه‌های مقاومت شجاع شجاع» که در سرتاسر فرانسه کار می‌کنند. به فرود نرماندی در روز D.


منبع: https://www.eurogamer.net/strategic-crafting-shooter-united-1944-invites-you-to-try-its-second-playtest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *