جاروبرقی و جاروبرقی ربات iRobot Roomba Combo j9+ برای فرش های پر پرز عالی است

ربات ساز جاروبرقی iRobot اخیراً پرده روی آن را عقب کشیده است ترکیب ترکیبی j5+و امروزه کاتالوگ آن با رونمایی از جاروبرقی و جاروبرقی ربات iRobot Roomba Combo j9+ دوباره در حال رشد است. اگر به یک جاروبرقی نیاز ندارید، جاروبرقی ربات j9+ استاندارد نیز قابل استفاده است – با همان فناوری که Roomba Combo j9+ را نیرو می‌دهد، اما مهارت‌های پاک کردن خود را کاهش می‌دهد و قیمت پایین‌تری به دست می‌آورد.

برخلاف اکثر ترکیب‌های جاروبرقی و جاروبرقی ربات، iRobot Roomba Combo j9+ از یک موپ‌هد چرخشی استفاده می‌کند که می‌تواند به بالای شاسی خود جمع شود. سایر محصولات به سادگی موپ هد را چند میلی متر بالا می برند که تنها برای فرش های کم پرز فاصله کافی است. این امر، Combo j9+ را برای خانه‌هایی با کفپوش‌های چوبی سخت و فرش‌های پر پرز جذاب می‌کند، و به آن اجازه می‌دهد تا تمام سطوح را بدون کشیدن یک دستشویی کثیف روی فرش‌های “تمیز” شما تمیز کند.

جاروبرقی و جاروبرقی ربات iRobot Roomba Combo j9+ برای فرش های پر پرز عالی است
من ربات هستم

سایر ویژگی‌های برجسته عبارتند از: شستشوی موپ تحت فشار برای تمیز کردن بهتر، حسگرهایی برای تنظیم خودکار مکش برای کف‌های کثیف اضافی، و مهارت‌های ناوبری چشمگیر که به آن اجازه می‌دهد از موانعی مانند طناب، کفش، لباس و اسباب‌بازی‌های حیوانات خانگی جلوگیری کند.

جاروبرقی و جاروبرقی ربات Combo j9+ می تواند تا ۶۰ روز زباله را در خود نگه دارد و با استفاده از ایستگاه پایه بزرگ خود تا ۳۰ روز مایعات را دوباره پر می کند. و به لطف نرم افزار منحصر به فرد Dirt Detective موجود با iRobot OS 7.0، ربات به آهستگی ترجیحات تمیز کردن شما را یاد می گیرد و روتینی را ایجاد می کند که مشخص می کند کدام قسمت های خانه شما نیاز به توجه بیشتری دارند – چندین بار عبور از این مناطق یا افزایش مکش در صورت لزوم. .

این یک داستان مشابه برای جاروبرقی ربات j9+ است، منهای توانایی تمیز کردن. اگر به چیزی مقرون به صرفه تر نیاز دارید و نیازی به تمیز کردن کف آشپزخانه خود ندارید، به آن نگاه کنید.

این روبات جاروبرقی و جاروبرقی Roomba Combo j9+ اکنون برای پیش خرید در دسترس است و ۱۳۹۹ دلار قیمت دارد. این Roomba j9+ همچنین برای پیش خرید با برچسب قیمت ۸۹۹ دلار آماده است. انتظار می رود هر دو در اواخر سال جاری منتشر شوند.

برای محصولات عالی بیشتر، خلاصه ما را بررسی کنید بهترین جاروبرقی ربات در سال ۲۰۲۳.

توصیه های سردبیرانسایر ویژگی‌های برجسته عبارتند از: شستشوی موپ تحت فشار برای تمیز کردن بهتر، حسگرهایی برای تنظیم خودکار مکش برای کف‌های کثیف اضافی، و مهارت‌های ناوبری چشمگیر که به آن اجازه می‌دهد از موانعی مانند طناب، کفش، لباس و اسباب‌بازی‌های حیوانات خانگی جلوگیری کند.


منبع: https://www.digitaltrends.com/home/irobot-roomba-combo-j9plus-robot-vacuum-mop-reveal/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *