رائول روزاس جونیور ۱۸ ساله حریف خود را در عرض ۵۴ ثانیه ناک اوت کرد + ویدیو

رائول روزاس جونیور مکزیکی-آمریکایی، اولین بار با حضورش در رقابت های دانا وایت در سال گذشته به شهرت رسید و ماندو گوتیرز را در سن ۱۷ سالگی شکست داد و تبدیل به جوان ترین مبارز تاریخ شد که با UFC قرارداد بسته است. روزاس اولین موفقیت خود را در رقابت های UFC 282 در ماه دسامبر در برابر جی پرین به دست آورد که حاصل این پیروزی، ۵۰,۰۰۰ دلار برای او بود. پس از آن، این مبارز ۱۸ ساله، اولین باخت خود را در آوریل در برابر کریستین رودریگز در میامی فلوریدا، تجربه کرد. اما پس از این شکست، در مواجهه با ترنس میچل، در مسابقات UFC Noche، در اوایل راند اول با یک ناک اوت فنی، دوباره به مسیر پیروزی بازگشت.

رائول روزاس جونیور ۱۸ ساله حریف خود را در عرض ۵۴ ثانیه ناک اوت کرد + ویدیو

روزاس حریف خود را روی تشک خواباند و مشت های خود را بر روی میچل فرود آورد. داور به میچل فرصت زیادی داد تا موقعیت خود را بهبود بخشد، اما با ادامه هجوم روزاس، مجبور شد وارد میدان شود و روزاس ۱۸ ساله اولین ناک اوت فنی خود را در UFC تنها پس از ۵۴ ثانیه به دست آورد.

در حالی که بحث ها و حواشی زیادی بر سر آسیب هایی که این مبارزات به ورزشکاران وارد می کند وجود دارد، اما بیش از پیش شاهد ورود جوانان و نوجوانان و علاقه مندی روزافزونشان به رقابت های UFC هستیم. درآمد بالا و شهرتی که در انتظار قهرمانان این رشته است، به خودی خود، انگیزه ای قدرتمند برای جذب جوانان و تلاش برای به نمایش گذاشتن، توانایی هایشان است.

ناک اوت تماشایی رائول روزاس جونیور؛ جوانترین مبارز تاریخ UFC

مبارزه رائول روزاس جونیور در برابر ترنس میچل و عملکرد درخشان او و اولین پیروزی با ناک اوت فنی این مبارز ۱۸ ساله، به عنوان نمایشی از پتانسیل عظیم نوجوانان داخل هشت ضلعی این رقابت ها مطرح شد.

ناک اوت تماشایی رائول روزاس جونیور؛ جوانترین مبارز تاریخ UFC

پس از این مبارزه، روزاس دومین جایزه عملکرد UFC خود را از دانا وایت دریافت کرد.


منبع: https://digiato.com/tech/raul-rosas-jr-scores-stunning-54-second-stoppage-ufc-noche

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *