شرایط فروش جک J4 از سوی کرمان موتور اعلام شد + جدول شهریورماه ۱۴۰۲

کرمان موتور برای شهریورماه ۱۴۰۲، شرایط فروش جک J4 را در قالب نقد، اقساط و پیش‌فروش اعلام کرد. مشتریان قادرند با سطوح مختلف بودجه نسبت به خرید این سدان اقتصادی اقدام کنند. جک J4 درحال‌حاضر یکی از ارزان‌ترین خودروهای مونتاژی بازار ایران به محسوب می‌شود.

شرایط فروش جک J4 به روش نقد و اقساط

در شرایط فروش نقدی جک J4، این خودرو با قیمت قطعی ۷۶۵ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان قابل خریداری است. همچنین مشتریان می‌توانند این خودرو را به روش اقساطی نیز خریداری کنند. به‌عنوان روش اقساطی، جک J4 با ارائه پیش‌پرداخت ۳۰۰ یا ۵۰۰ میلیون تومانی قابل خریداری است. با ارائه پیش‌پرداخت ۳۰۰ میلیون تومانی، مابقی قیمت خودرو در قالب اقساط ۱۸ یا ۳۰ ماهه از مشتری دریافت می‌شود.

درصورتی‌که برای خرید اقساطی جک J4 پیش‌پرداخت ۵۰۰ میلیون تومانی ارائه دهید، مدت‌زمان اقساط شما بیشتر خواهد شد. در این حالت بین ۲۴ الی ۳۶ ماه برای ارائه مابقی قیمت خودرو زمان دارید. به عبارت دیگر، با پرداخت وجه بیشتر در زمان خرید خودرو، زمان بیشتری برای بازپرداخت مابقی نرخ جک J4 در اختیار خواهید داشت.

شرایط فروش جک J4 از سوی کرمان موتور اعلام شد + جدول شهریورماه ۱۴۰۲

موعد تحویل خودرو در شرایط فروش نقدی و اقساطی ۴۵ روز کاری عنوان شده است. این خودرو در رنگ‌های سفید و مشکی برای مشتریان قابل انتخاب خواهد بود. درصورتی‌که خودرو را به‌صورت نقدی خریداری کنید، سند خودرو آزاد خواهد بود، در غیر این صورت سند خودرو تا پایان دوره اقساط در رهن شرکت باقی خواهد ماند. این شرایط فاقد سود مشارکت و سود انصراف است. تنها درصورت تأخیر در تحویل خودرو، سه درصد جریمه ماهانه شامل حال مشتریان خواهد شد.

شرایط پیش‌فروش

بخش دیگری از شرایط فروش جک J4 در قالب پیش‌فروش برگزار می‌شود. در این بخش، مشتریان می‌توانند جک J4 را با پرداخت دومرحله‌ای، سه‌مرحله‌ای یا چهارمرحله‌ای خریداری کنند. قیمت خودرو در بخش پیش‌فروش نامشخص است و در زمان تحویل خودرو به مشتری، بهای نهایی خودرو مشخص خواهد شد.

در روش پیش‌خرید دومرحله‌ای جک J4، مبلغ پیش‌پرداخت موردنیاز برای این خودرو ۲۵۰ میلیون تومان است. برای روش پیش‌خرید سه‌مرحله‌ای، مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان به‌عنوان پیش‌پرداخت مرحله اول و دوم با فاصله زمانی یک‌ماهه از مشتری دریافت می‌شود. درنهایت پیش‌خرید سه‌مرحله‌ای جک J4، به سه پیش‌پرداخت ۱۰۰ میلیون تومانی با فواصل زمانی یک‌ماهه و دوماهه نیاز دارد. مابقی قیمت خودرو نیز در زمان تحویل از مشتری اخذ خواهد شد.

سود مشارکت در شرایط پیش‌فروش جک J4 بین ۲۵ الی ۲۳ درصد متغیر بوده و همچنین سود انصراف ۲۰ درصدی نیز برای متقاضیان در نظر گرفته شده است. موعد تحویل خودروها در بخش پیش‌فروش، دی‌ماه ۱۴۰۲ اعلام شده. سند خودروها در این قسمت به‌صورت آزاد خواهد بود.


منبع: https://digiato.com/price-terms-of-sale-car/the-sale-conditions-of-jac-j4-were-announced-by-kerman-motor-in-september-1402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *