مک بوک پرو ۱۶ اینچی با M3 Pro برای جمعه سیاه ۲۰۰ دلار تخفیف دارد

مک بوک پرو ۱۶ اینچی با M3 Pro برای جمعه سیاه ۲۰۰ دلار تخفیف دارد
لوک لارسن / روندهای دیجیتال

MacBook Pro یک ابزار ضروری برای حرفه ای هایی است که از MacOS استفاده می کنند. این لپ تاپ به خاطر قدرت، ظرافت و هم افزایی با سایر محصولات اپل شهرت دارد. متأسفانه، این با برچسب قیمت اپل همراه است. حتی با معاملات مک بوک جمعه سیاه، این ماشین های قدرتمند هنوز گران هستند. یکی از بهترین های موجود، جدیدترین مک بوک پرو ۱۶ اینچی با تراشه M3 Pro، در حال حاضر با کاهش قیمت ۲۰۰ دلاری، آن را از ۲۴۹۹ دلار به ۲۲۹۹ دلار کاهش می دهد. بهترین معاملات جمعه سیاه خرید. اگر به دنبال آن هستید، ارزش آن را دارد که آن را بررسی کنید معاملات جمعه سیاه روی محصولات اپل در زیر مزایای مک بوک پرو را بررسی کرده ایم.

چرا باید مک بوک پرو ۱۶ اینچی اپل را با M3 در جمعه سیاه بخرید؟

ما بررسی مک بوک پرو M3 همه چیزهایی را که باید در مورد جدیدترین مدل بدانید را تجزیه می کند. به طور خلاصه، امتیاز ۹ از ۱۰ را به لپ تاپ دادیم. مهم ترین عاملی که در این رتبه بندی قرار گرفت، افزایش شدید عملکرد در GPU جدید بود. کارهای سختی مانند ویرایش ویدیو و عکس یا رندر سه بعدی انجام خواهید داد. خود نمایشگر حتی روشن‌تر است، که باعث می‌شود ویرایش‌های عکس و ویدیو حتی بیشتر شود. تنها نقطه ضعف راه اندازی صفحه نمایش این است که شما فقط می توانید یک مانیتور خارجی را وصل کنید. به طور کلی، کل طراحی لپ تاپ فوق العاده است – اما این چیزی است که همه ما از اپل انتظار داریم. ما به خصوص Space Black جدید را دوست داریم.

اجازه دهید برخی از مشخصات دیگر را به سرعت بررسی کنیم. این دستگاه دارای ۱۸ گیگابایت رم است که برای انجام چندین فرآیند به طور همزمان کافی است. این تنها ۵۱۲ گیگابایت فضا دارد، بنابراین باید آن را بررسی کنید هارد اکسترنال معاملات جمعه سیاه. متأسفانه حافظه و رم روی لحیم شده اند. اپل طرفدار تغییرات پس از کارخانه نیست. بلندگوهای داخلی و وب‌کم جامد هستند و همه چیز به‌طور یکپارچه با هر دستگاه دیگر اپل جفت می‌شود.

از دست نده:

معاملات جمعه سیاه این لپ تاپ را از ۲۴۹۹ دلار به ۲۲۹۹ دلار کاهش داده است. در حالی که ۲۰۰ دلار تخفیف زیادی برای چیزی به این گرانی نیست، احتمالا بهترین تخفیفی است که امسال در جدیدترین مک بوک ۱۶ اینچی خواهیم دید. امروز آن را در Best Buy بگیرید، سپس مجموعه اپل خود را با آن کامل کنید معاملات جمعه سیاه اپل واچ و معاملات جمعه سیاه AirPods.

توصیه های سردبیرانما بررسی مک بوک پرو M3 همه چیزهایی را که باید در مورد جدیدترین مدل بدانید را تجزیه می کند. به طور خلاصه، امتیاز ۹ از ۱۰ را به لپ تاپ دادیم. مهم ترین عاملی که در این رتبه بندی قرار گرفت، افزایش شدید عملکرد در GPU جدید بود. کارهای سختی مانند ویرایش ویدیو و عکس یا رندر سه بعدی انجام خواهید داد. خود نمایشگر حتی روشن‌تر است، که باعث می‌شود ویرایش‌های عکس و ویدیو حتی بیشتر شود. تنها نقطه ضعف راه اندازی صفحه نمایش این است که شما فقط می توانید یک مانیتور خارجی را وصل کنید. به طور کلی، کل طراحی لپ تاپ فوق العاده است – اما این چیزی است که همه ما از اپل انتظار داریم. ما به خصوص Space Black جدید را دوست داریم.


منبع: https://www.digitaltrends.com/computing/apple-macbook-pro-m3-deal-best-buy-black-friday-2023/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *