والمارت امروز تقریباً این تلویزیون ۵۵ اینچی ۴K را تقدیم می کند

والمارت امروز تقریباً این تلویزیون ۵۵ اینچی ۴K را تقدیم می کند
Onn.

اگر منتظر نمایش تلویزیونی عالی بودید تا بتوانید سیستم سینمای خانگی خود را ارتقا دهید، اینجاست. Walmart در حال فروش Onn است. ۵۵ اینچی ۴K فقط با ۲۴۸ دلار. در حالی که وب سایت والمارت تخفیفی را نشان نمی دهد، این مدل معمولاً ۲۹۸ دلار به فروش می رسد، بنابراین شما ۵۰ دلار تخفیف دریافت می کنید. کاهش ۲۰ درصدی قیمت تلویزیونی که از قبل ارزان است، این تلویزیون را به یکی از بهترین ها تبدیل می کند معاملات تلویزیون ۴K اخیرا دیده ایم اگر قیمت ارزان شما را نگران کیفیت آن می‌کند، به خواندن ادامه دهید تا بدانید چرا باید این تلویزیون ۵۵ اینچی را بخرید.

چرا باید Onn را بخرید. تلویزیون ۵۵ اینچی ۴K

در حالی که Onn. مطمئنا هیچ کدام از آنها را نمی سازد بهترین تلویزیون ها، همچنان تلویزیون های قابل اعتماد تولید می کند. مهمتر از همه، تلویزیون های بسیار مقرون به صرفه است که به این معنی است که می توانید به راحتی یک تلویزیون را بدون هزینه زیاد به آشپزخانه یا اتاق خواب کودک خود اضافه کنید. با Onn. تلویزیون ۵۵ اینچی ۴K، همه چیزهای ضروری را که ممکن است نیاز داشته باشید، در اختیار دارید.

دارای یک پنل ۵۵ اینچی ۴K، البته با وضوح ۲۱۶۰p، بنابراین می توانید تصاویر را واضح تر از HD استاندارد ببینید. رنگ‌ها زنده‌تر هستند و در عین حال رقیب کار رنگ‌ها نیستند بهترین مارک های تلویزیوناندازه مطمئناً به افزودن کیفیت فراگیر به مراحل کمک می کند.

در کنار آن، Onn. استفاده از تلویزیون ۵۵ اینچی ۴K آسان است. این به لطف داشتن تلویزیون هوشمند Roku داخلی است تا بتوانید به راحتی بیش از ۵۰۰۰۰۰ فیلم و قسمت تلویزیونی را در هزاران کانال رایگان یا پولی پخش کنید. همه این کارها از طریق یک صفحه اصلی قابل تنظیم انجام می شود تا بتوانید چیزها را همانطور که نیاز دارید به نظر برسانید. علاوه بر این، برنامه تلفن همراه Roku به شما امکان می دهد به جای اینکه نیاز به تایپ کردن یک ورودی جستجوی طولانی داشته باشید، عنوان، هنرمند، بازیگر یا کارگردان چیزی را با صدای خود جستجو کنید. برای زمانی که دستان شما در آشپزخانه پر است بسیار مناسب است. Onn. تلویزیون ۵۵ اینچی ۴K با Apple Home، Amazon Alexa و Google Home کار می کند، بنابراین انعطاف پذیر است و به خوبی در خانه هوشمند شما قرار می گیرد.

در نهایت، Onn. تلویزیون ۵۵ اینچی ۴K دارای سه ورودی HDMI برای اتصال تمام وسایل مورد نیاز شما مانند یک کنسول بازی است، به علاوه برای اگر می‌خواهید آن را به دیوار نصب کنید تا فضایی آزاد کنید، با VESA سازگار است.

Onn. تلویزیون ۵۵ اینچی ۴K معمولاً ۲۹۸ دلار قیمت دارد، اما اکنون در Walmart حتی ارزان تر است – برای مدت محدودی به ۲۴۸ دلار کاهش می یابد. صرفه جویی ۵۰ دلاری مطمئناً با این تلویزیون ارزان همراه است. اکنون آن را بررسی کنید اگر برای شما شبیه به نظر می رسد اما سریع عمل کنید – احتمالاً بسیار محبوب است.

توصیه های سردبیراندر حالی که Onn. مطمئنا هیچ کدام از آنها را نمی سازد بهترین تلویزیون ها، همچنان تلویزیون های قابل اعتماد تولید می کند. مهمتر از همه، تلویزیون های بسیار مقرون به صرفه است که به این معنی است که می توانید به راحتی یک تلویزیون را بدون هزینه زیاد به آشپزخانه یا اتاق خواب کودک خود اضافه کنید. با Onn. تلویزیون ۵۵ اینچی ۴K، همه چیزهای ضروری را که ممکن است نیاز داشته باشید، در اختیار دارید.


منبع: https://www.digitaltrends.com/home-theater/onn-55-inch-4k-tv-deal-walmart-september-2023-still-available/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *