Best Buy فقط ۲۳۰ دلار از Surface Pro 7+ با Type Cover کم کرد

Best Buy فقط ۲۳۰ دلار از Surface Pro 7+ با Type Cover کم کرد
مایکروسافت

تبلت یک راه عالی برای انجام کارهای روزمره محاسباتی شما است و در حال حاضر می توانید یک معامله خوب را انجام دهید. مایکروسافت سرفیس پرو ۷ پلاس تنها با قیمت ۷۰۰ دلار در Best Buy عرضه می شود که باعث صرفه جویی ۲۳۰ دلاری از قیمت معمولی ۹۳۰ دلاری آن می شود. حتی با یک Type Cover رایگان و یک ماه رایگان Xbox Game Pass Ultimate ارائه می شود که حتی پس انداز بیشتری را ارائه می دهد. حمل و نقل رایگان گنجانده شده است و تحویل در فروشگاه در اکثر مکان ها موجود است.

چرا باید Microsoft Surface Pro 7+ را بخرید؟

این که آیا شما به دنبال خرید یک دستگاه محاسباتی به خانه هستید که با آن رقابت می کند بهترین تبلت هایا به دنبال جایگزینی برای آن هستید بهترین لپ تاپ های ۲ در ۱، مایکروسافت سرفیس پرو ۷+ باید مورد توجه قرار گیرد. در حالی که جدیدترین گزینه مایکروسافت، سرفیس پرو ۹به معنای به عهده گرفتن است اپل آیپد پروSurface Pro 7+ برای کاربران تبلتی در نظر گرفته شده است که به دنبال برخی از ویژگی های عالی با بودجه هستند. Surface Pro 7+ با پردازنده اینتل i3، رم ۸ گیگابایتی و درایو حالت جامد ۱۲۸ گیگابایتی، گزینه بسیار خوبی است. همه اینها برای ارائه یک تجربه پاسخگو و سریع و ایجاد فضای ذخیره سازی فراوان برای همه بازی ها، برنامه ها و محتوای دیجیتال مورد علاقه شما ترکیب می شوند.

هنگام مقایسه مدل های سرفیس مایکروسافت مانند سرفیس پرو ۸، سرفیس پرو ۷+ و سرفیس پرو ۷مهم است که توجه داشته باشید که Surface Pro 7+ یک صفحه نمایش ۱۲٫۳ اینچی PixelSense را ارائه می دهد. این صفحه نمایش عمودی ۱۸ درصد بیشتری را نسبت به یک لپ تاپ معمولی فراهم می کند. پایه آن می‌تواند تقریباً ۱۸۰ درجه تنظیم کند، که Surface Pro 7+ را به دستگاهی عالی برای تماشای بی‌نظیر و تماشای محتوا تبدیل می‌کند. حتی قادر است به چندین نمایشگر خارجی ۴K انرژی و خروجی بدهد، بنابراین پنجره دیجیتال شما مجبور نیست به ۱۲٫۳ اینچ ختم شود. عمر باتری در سرفیس پرو ۷+ درجه یک است، و این دستگاهی است که حتی می تواند با ویژگی های موجود در برخی از دستگاه ها رقابت کند. بهترین لپ تاپ ها.

اگر تبلتی می‌خواهید که قابلیت‌های زیادی را در قیمت پایینی داشته باشد، Surface Pro 7+ در حال حاضر در Best Buy فقط ۷۰۰ دلار قیمت دارد. همراه با یک پوشش رایگان نوع، و حمل و نقل رایگان نیز گنجانده شده است.

توصیه های سردبیراناین که آیا شما به دنبال خرید یک دستگاه محاسباتی به خانه هستید که با آن رقابت می کند بهترین تبلت هایا به دنبال جایگزینی برای آن هستید بهترین لپ تاپ های ۲ در ۱، مایکروسافت سرفیس پرو ۷+ باید مورد توجه قرار گیرد. در حالی که جدیدترین گزینه مایکروسافت، سرفیس پرو ۹به معنای به عهده گرفتن است اپل آیپد پروSurface Pro 7+ برای کاربران تبلتی در نظر گرفته شده است که به دنبال برخی از ویژگی های عالی با بودجه هستند. Surface Pro 7+ با پردازنده اینتل i3، رم ۸ گیگابایتی و درایو حالت جامد ۱۲۸ گیگابایتی، گزینه بسیار خوبی است. همه اینها برای ارائه یک تجربه پاسخگو و سریع و ایجاد فضای ذخیره سازی فراوان برای همه بازی ها، برنامه ها و محتوای دیجیتال مورد علاقه شما ترکیب می شوند.


منبع: https://www.digitaltrends.com/computing/microsoft-surface-pro-7-plus-deal-best-buy-september-2023-2/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *