‘Quordle’ امروز: در اینجا پاسخ ها و نکات مربوط به ۲۱ سپتامبر ۲۰۲۳ آمده است

اگر Quordle امروز کمی بیش از حد چالش برانگیز است، شما برای راهنمایی به مکان مناسبی آمده اید. در اینجا فقط نکاتی وجود ندارد، بلکه کل آن است Quordle راه حل. به پایین این صفحه بروید و آنجاست. اما آیا مطمئن هستید که به هر چهار پاسخ نیاز دارید؟ شاید شما فقط به یک راهنمای استراتژی نیاز داشته باشید. در هر صورت، به پایین بروید و آنچه را که نیاز دارید دریافت خواهید کرد.

چیست Quordle?

Quordle یک بازی حدس کلمه پنج حرفی شبیه به وردل، به جز اینکه هر حدس حروف را به طور همزمان به چهار کلمه اعمال می کند. برای حدس زدن صحیح هر چهار کلمه، به جای شش حدس، ۹ حدس دریافت می کنید. به نظر می رسد بازی چهار وردل بازی ها در همان زمان، و اساساً همین است. اما آنقدرها هم که به نظر می رسد ترسناک نیست.

است Quordle سخت تر از وردل؟

بله، اگرچه به طور شیطانی اینطور نیست.

کجا انجام داد Quordle آمده از

در میان وردل رونق اواخر سال ۲۰۲۱ و اوایل سال ۲۰۲۲، زمانی که همه یاد می‌گرفتند بازی‌های حدس‌زدن کلمات رایگان، درون مرورگر و یک بار در روز را دوست داشته باشند، فردی مایر سازنده می‌گوید از یکی از اولین بازی‌های بزرگ الهام گرفته است. وردل تغییرات دوردل – یکی که در آن شما در اصل دو بازی می کنید Wordles یکباره همه چیز را بالا گرفت و Quordle در ۳۰ ژانویه منتشر شد. خلقت مایر در پوشیده شد روزنامه گاردین شش روز بعد، و اکنون، به گفته Meyer، روزانه میلیون ها کاربر را به خود جذب می کند. امروز مایر درآمد دارد درآمد متوسط از Patreon، جایی که اختصاص داده شده است Quordle طرفداران می توانند برای اجرای بازی پازل مورد علاقه خود کمک مالی کنند.

چطور است Quordle تلفظ شده؟

“Kwordle.” باید با «Wordle» هم قافیه باشد و قطعاً نباید دقیقاً مانند «curdle» تلفظ شود.

است Quordle استراتژی متفاوت از وردل?

بله و خیر.

استراتژی شروع شما باید همان باشد وردل. در واقع، اگر شما یک مورد علاقه دارید وردل کلمه آغازین، هیچ دلیلی برای تغییر آن در اینجا وجود ندارد. ما چیزی غنی از حروف صدادار با حروف رایج مانند C، R و N را پیشنهاد می‌کنیم. اما شما این کار را می‌کنید.

با این حال، پس از اولین حدس خود، اگر بازی کنید، متوجه خواهید شد که همه چیز از کنترل خارج می شود Quordle دقیقا مثل وردل.

در چه کاری باید انجام دهم Quordle که من در آن انجام نمی دهم وردل?

حل الف وردل پازل می تواند به یک سری تغییرات تک حروف خلاصه شود. اگر آن را به “-IGHT” محدود کرده اید، می توانید “MIGHT” “NIGHT” “LIGHT” و “SIGHT” را حدس بزنید و یکی از آنها احتمالاً راه حل خواهد بود – اگرچه این نیز یک راه معروف برای پایان دادن به باخت است. که در وردلبه خصوص اگر روی آن بازی می کنیدحالت سخت” که در Quordleبا این حال، این نوع برنده شدن تک حرفی یک دام مرگبار است و به تفاوت استراتژیک مهم بین وردل و Quordle: که در Quordleشما نمی توانید حدس و گمان ها را هدر دهید مگر اینکه همیشه حروف بیشتری را حذف کنید.

حدس زدن یک کلمه کاملا تصادفی که از قبل می‌دانید راه‌حل نیست، فقط برای حذف سه یا چهار حرف احتمالی که هنوز امتحان نکرده‌اید، به عنوان حرکتی ناامیدکننده و ناامیدکننده در نظر گرفته می‌شود. وردل. که در Quordleبا این حال، این یک بخش عادی از مجموعه ابزار استراتژیک بازیکن است.

آیا راهی برای دریافت سریعتر پاسخ وجود دارد؟

با توجه به تجربه من Quordle می‌تواند یک بازی کند باشد، گاهی اوقات بیشتر از زمان انجام آن طول می‌کشد وردل چهار بار. اما نوعی روش حدس‌زنی با نیروی صریح می‌تواند کارها را سرعت بخشد. استراتژی زیر نیز با وردل اگر فقط راه حل را می خواهید و به داشتن کمترین حدس های ممکن اهمیت نمی دهید:

سعی کنید با یک سری کلمات شروع کنید که تمام حروف صدادار (از جمله Y) را به همراه برخی از حروف رایج دیگر روی تخته قرار می دهد. ما با سه کلمه موفق بوده‌ایم: «یادداشت‌ها»، «ACRID» و «LUMPY». یوتیوبر داگ منز لند چهار کلمه را پیشنهاد می کند: “کانو”، “دامن”، “شققچه” و “FUDGY”.

اکنون بیشتر الفبا حذف شده است و تنها در صورت استفاده از این استراتژی می توانید یک یا دو حدس اشتباه بکنید. اما در بیشتر موارد شما تمام اطلاعات مورد نیاز برای حدس زدن کلمات باقی مانده را بدون هیچ حدس اشتباهی در اختیار خواهید داشت.

اگر استراتژی کمک نمی کند، و شما هنوز سرگردان هستید، در اینجا چند نکته وجود دارد:

آیا در حروف امروزی دو یا سه حرف وجود دارد؟ Quordle کلمات؟

یک کلمه دارای یک حرف دو بار اتفاق می افتد.

آیا حروف کمیاب در امروز استفاده می شود؟ Quordle مثل Q یا Z؟

خیر

امروز چیکار کنن Quordle کلمات با شروع می شوند؟

A، S، S و S.

چه پاسخ هایی برای امروز وجود دارد Quordle?

آیا مطمئن هستید که می خواهید بدانید؟

هنوز زمان برای بازگشت وجود دارد.

باشه، تو خواستی پاسخ ها عبارتند از:

  1. آگاه

  2. درخشید

  3. سایه

  4. تاقچه


منبع: https://mashable.com/article/quordle-today-word-answer-september-21-2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *