اولین سفارشات آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پرو به مشتریان استرالیا و نیوزلند می رسد

در نیوزلند و استرالیا در حال حاضر جمعه، ۲۲ سپتامبر است، به این معنی که مشتریان در کشورهایی که پیش خرید کرده اند آیفون ۱۵، آیفون ۱۵ پرو، اپل واچ سری ۹، اپل واچ اولترا ۲یا AirPods Pro کیس های USB-C شروع به دریافت دستگاه های خود می کنند.

آیفون 15 آبی 23
طرفداران اپل آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پرو جدید را دریافت می کنند اکنون به اشتراک می گذارند عکس ها و اولین برداشت ها در اینستاگرام، توییتر، ردیت، و MacRumors انجمن ها و سایر شبکه های اجتماعی اگر قبلاً جدید خود را دریافت کرده اید آیفوندر نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مطمئن شوید که تصاویر و اولین برداشت های خود را به اشتراک بگذارید!

هیچ مکان خرده‌فروشی اپل در نیوزلند وجود ندارد، به این معنی که مشتریان استرالیا همیشه اولین کسانی هستند که می‌توانند دستگاه‌های جدید را تحویل بگیرند یا آیفون بخرند. فروشگاه اپل. موجودی موجود در فروشگاه در استرالیا، بینشی را در مورد آنچه می‌توانیم در دیگر فروشگاه‌های اپل در سراسر جهان انتظار داشته باشیم، ارائه می‌دهد.

مدل‌های iPhone 15 Pro و iPhone 15 Pro Max در طول دوره پیش‌سفارش فروخته شدند و سفارش‌هایی که اکنون از فروشگاه آنلاین اپل ارسال می‌شوند تا اواخر اکتبر یا حتی تا نوامبر برای برخی دستگاه‌ها ارسال نمی‌شوند. یافتن مدل های استاندارد آیفون ۱۵ چندان سخت نیست.

اگر پیش‌سفارش‌ها را از دست دادید، خرید از فروشگاه اپل یا مکان دیگری مانند Target، Walmart یا Best Buy تنها راه برای دریافت آیفون جدید در روز عرضه است. در حالی که انتظار می رود فروشگاه های خرده فروشی موجودی داشته باشند، مدل های محبوب آیفون ۱۵ پرو و ​​آیفون ۱۵ پرو مکس ممکن است کمبود داشته باشند و ممکن است به سرعت به فروش برسند.

پس از نیوزلند و استرالیا، فروش و تحویل مدل‌های جدید آیفون ۱۵ و اپل واچ‌های جدید در آسیا، خاورمیانه، اروپا و در نهایت آمریکای شمالی آغاز خواهد شد. بسیاری از فروشگاه‌های اپل در سرتاسر جهان در حدود ساعت ۸ صبح به وقت محلی باز خواهند شد تا به مشتریان اجازه دهند دستگاه‌های رزرو شده را تحویل بگیرند و خریدهای خود را انجام دهند.

حتما در جریان باشید MacRumorsاز آنجایی که فردا یک جعبه گشایی و جعبه گشایی خواهیم داشت و به دنبال آن غواصی عمیق در مجموعه ویژگی های دستگاه های جدید، مقایسه دوربین و موارد دیگر خواهیم داشت.

جمع بندی های مرتبط: آیفون ۱۵، آیفون ۱۵ پرو
انجمن های مرتبط: آیفون


منبع: https://www.macrumors.com/2023/09/21/iphone-15-orders-nz-australia/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *