بازی جدید Black Panther – همه چیزهایی که تاکنون می دانیم

یک جدید پلنگ سیاه این بازی در استودیو کلیف‌هنگر، یک لباس کاملاً جدید تحت پرچم EA در دست ساخت است. پس از چند سال شایعات در سراسر اینترنت، EA بالاخره آن را اعلام کرد پلنگ سیاه بازی، همراه با جزئیاتی در مورد آنچه که باید انتظار داشت.

در حالی که اطلاعات در حال حاضر روشن است پلنگ سیاه ما می دانیم که توسط توسعه دهندگانی که قبلاً این بازی را رهبری می کردند، روی آن کار می کنند سایه موردور سری بازی با چنین شجره ای پشت سرش، پلنگ سیاه مطمئناً شانس زیادی برای فرود در میان دارد بهترین بازی های ابرقهرمانی زمانی که در نهایت راه اندازی می شود.

ممکن است مدتی طول بکشد تا بیشتر در مورد آن بشنویم پلنگ سیاه، بنابراین در حالی که ما منتظر هستیم، در اینجا همه چیزهایی که تاکنون در مورد بازی فاش شده است. این شامل نگاهی به آنچه در مورد گیم پلی گفته شده است و همه آخرین اخبار است.

پلنگ سیاه – به تعقیب و گریز

  • چیست؟ بازی بدون عنوان Black Panther از EA
  • کی بیرون می آید؟ سل
  • روی چه چیزی می توانم بازی کنم؟ سل

جزئیات جدید گیم پلی Black Panther

تا کنون، ما هنوز شاهد گیم پلی بازی جدید نبوده ایم پلنگ سیاه بازی از EA. برخی از اطلاعات مدفون در وجود دارد اعلامیه برای بازی، که آن را به عنوان یک بازی اصلی، سوم شخص و تک نفره Black Panther توصیف می کند. در حالی که هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد گیم پلی بازی وجود دارد، حداقل می دانیم که این بازی سوم شخص و اکشن متمرکز خواهد بود. امیدوارم هر چه زودتر بیشتر بشنویم.

یک نکته جالب از پست وبلاگ از سرپرست پروژه کوین استفنز آمده است:

“ما به ارائه یک تجربه قطعی و معتبر Black Panther به طرفداران اختصاص داده ایم و به آنها اختیار و کنترل بیشتری بر روایت خود نسبت به آنچه در یک بازی ویدئویی داستان محور تجربه کرده اند، می دهیم.”

از این، ما روی آن شرط می بندیم پلنگ سیاه دارای انتخاب های داستانی یا شاید چیزی شبیه به سیستم دشمن از بازی های Shadow of Mordor. زمان نشان خواهد داد.

تنظیمات جدید بازی Black Panther

آنچه در مورد جدید می دانیم پلنگ سیاه بازی این است که در واکاندا جریان دارد. دنیای درون بازی Wakanda به عنوان یک “Super Hero sandbox” توصیف می شود. این می تواند بیشتر به معنای یک جهان باز یا چیزی کمی محدودتر باشد. پست وبلاگ فوق همچنین برنامه های Cliffhanger Games را برای Wakanda نشان می دهد:

“همانطور که ما این سفر قابل توجه را آغاز می کنیم، از همکاری با آن هیجان زده هستیم بازی های مارول تا اطمینان حاصل کنیم که همه جنبه های واکاندا، فناوری، قهرمانان و داستان اصلی خود را با توجه به جزئیات و اعتباری که دنیای پلنگ سیاه سزاوار آن است، می سازیم.”

این همه آن چیزی است که تاکنون در مورد بازی جدید Black Panther می دانیم. برای نگاهی به برخی از مورد انتظارترین بازی های امسال، ما را بررسی کنید بازی های آینده ۲۰۲۳ صفحه در جای دیگر، در اینجا نگاه ما به این است بهترین بازی های کامپیوتری که می توانید همین الان بازی کنید.


منبع: https://www.techradar.com/gaming/black-panther-game-release-date

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *