بیل گیتس، پدربزرگ میلیاردر، یک لیست پخش شگفت انگیز با مضمون ریاضی به اشتراک گذاشت

بیل گیتس

بیل گیتس، نابغه برجسته ریاضی، اخیراً یک لیست پخش با موضوع ریاضی به اشتراک گذاشته است.

تراشه Somodevilla/Getty Images  • بیل گیتس، یکی از معروف ترین گیک های جهان، لیست پخش خود را با موضوع ریاضی به اشتراک گذاشت.
  • این لیست پخش که دارای آهنگ هایی از The Beatles و The White Stripes است، در Spotify در دسترس است.
  • این یک حرکت بسیار شایان ستایش از پدربزرگ میلیاردر است.
تبلیغات

تبلیغات

در اخباری که نباید کسی را متعجب کرد، بیل گیتس – یک نابغه و گیک مشهور – عاشق ریاضی است. در واقع، او آنقدر آن را دوست دارد، به طوری که او، یا شاید یکی از دستیارانش، یک لیست پخش Spotify با موضوع ریاضی ساخته است.

او پس از انتشار یک نظرسنجی اینستاگرامی که از ۸.۲ میلیون دنبال کننده‌اش خواسته بود به کمترین علاقه خود در مدرسه رای دهند – ۳۵٪ ریاضی را انتخاب کردند – لیست پخش را به اشتراک گذاشت که به درستی “By The Numbers” نامیده می شود.

او پست کرد: “اگر ریاضی را انتخاب کردید، شاید لیست پخش جدید من بتواند به لذت بخش تر کردن آن کمک کند.”

لیست پخش مطابق با نام خود است و به همان اندازه که یک لیست پخش می تواند دارای مضمون ریاضی باشد: “یک” از جانی کش، “دو نفر از ما” از بیتلز، “سه پرنده کوچک” از باب، مارلی، و غیره. همچنین تعدادی سرکوبگر شگفت‌انگیز مانند “ریاضی سیاه” از The White Stripes و “Zero Sum” از Nine Inch Nails وجود دارد.

تبلیغات

تبلیغات

گیتس در زیرنویس خود با کنایه گفت: «یک لیست پخش با آهنگ هایی در مورد اعداد و ریاضیات موسیقی عالی زیادی را به همراه دارد.

چه از آن به عنوان موسیقی متن برای جبر استفاده کنید یا نه، ارزش گوش دادن را دارد. و در حالی که در آن هستید، اینستاگرام گیتس را برای محتوای مفیدتر بررسی کنید. از تفکیک بازی‌های رومیزی مورد علاقه گرفته تا ویدیویی از او در حال لذت بردن از چای حبابی با خودش دختر فیبیو یک مونتاژ ویدیویی برای تولد ۹۳ سالگی دوستش وارن بافت، به طرز شگفت انگیزی دوست داشتنی است. انرژی پدربزرگ برای یکی از ثروتمندترین مردان جهان.

شما می توانید لیست پخش را برای خودتان بررسی کنید اینجا.

عکس سوئیچ و لامپ

برای اطلاعیه های Insiders ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید.

در اعلان‌های فشار مشترک شوید

در ادامه بخوانید

بیل گیتس
Spotify
موسیقی
تبلیغات

نماد بستن دو خط متقاطع که “X” را تشکیل می دهند. راهی برای بستن یک تعامل یا رد کردن یک اعلان را نشان می دهد.منبع: https://www.businessinsider.com/bill-gates-math-playlist-spotify-2023-10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *