توسعه‌دهنده شرکت Lethal به‌روزرسانی‌های آینده را می‌خواهد تا احساس کند “به یک باغ وحش بیگانه نفوذ کرده و حیوانات را رها کرده‌اند”

Viral Co-op Horror Company Lethal ممکن است تنها در اواخر اکتبر ۲۰۲۳ در دسترسی اولیه منتشر شده باشد، اما در حال حاضر تقریبا ۵۰ به روز رسانی دریافت کرده است.

بنابراین، شاید تعجب آور نباشد که Zeekers توسعه دهنده می گوید به کاهش سرعت و دامنه به روز رسانی ها فکر می کند تا آنها را “واقعا قابل توجه” و “بزرگتر و کمتر تکرار کند”.


توسعه‌دهنده شرکت Lethal به‌روزرسانی‌های آینده را می‌خواهد تا احساس کند “به یک باغ وحش بیگانه نفوذ کرده و حیوانات را رها کرده‌اند”بیایید بازی LETHAL COMPANY – DARING DUO! LETHAL COMPANY PC CO-OP


بیایید بازی LETHAL COMPANY – DARING DUO! LETHAL COMPANY PC CO-OP.

در پیامی که به X/Twitter ارسال شد، Zeekers – با اشاره به اینکه بازی ترسناک co-op در حال حاضر ۳۰ درصد تخفیف دارد – اعتراف کرد که آنها “در حال حاضر حواسشان به زندگی پرت شده است”، اما نسخه ۵۰ “به آرامی در حال پخت و پز است”.

اما ما به‌روزرسانی‌ها را به «شرکت مرگبار» ترجیح می‌دهیم [the dev] “به باغ وحش بیگانه نفوذ کرد و همه حیوانات را رها کرد”؟

آنها پست کردند: “در حال حاضر حواسم به زندگی من پرت شده است، اما نسخه ۵۰ را به آرامی در حال پختن دارم” (با تشکر، PC Gamer).

اکنون می‌توانم آن را منتشر کنم، اما می‌خواهم واقعاً قابل توجه باشد. دارم به این فکر می‌کنم که شاید بهتر باشد همه به‌روزرسانی‌ها بزرگ‌تر و کمتر باشند.»

یخی یک مد VR ساخته شده توسط طرفداران برای شرکت Lethal اکنون منتشر شده استبنابراین می توانید کاملاً خود را در کار خود برای شرکت غرق کنید.

این مد، از DaXcess، با چندین هدست سازگار است و حرکت دست و کنترل‌های مبتنی بر حرکت را اضافه می‌کند. همچنین در بازی ادغام شده است تا با بازیکنان VR و غیر VR در یک لابی به طور یکپارچه کار کند.


منبع: https://www.eurogamer.net/lethal-company-dev-wants-future-updates-to-feel-like-they-broke-into-an-alien-zoo-and-released-the-animals?utm_source=feed&utm_medium=rss&utm_campaign=feed

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *