مارک زاکربرگ و پریسیلا چان می گویند زمانی که نامه ای را نوشتند که ابتکار چان زاکربرگ را اعلام کرد در اتاق زایمان بودند.

پریسیلا چان و مارک زاکربرگ در فرش قرمز جایزه پیشرفت 2020 در مرکز تحقیقات ایمز ناسا در 03 نوامبر 2019 در Mountain View، کالیفرنیا شرکت کردند.

پریسیلا چان و مارک زاکربرگ


ایان تاتل/گتی ایماژ برای جایزه پیشرفت  • مارک زاکربرگ و همسرش در اتاق زایمان بودند که نامه ای نوشتند و بنیاد خود را اعلام کردند.
  • این در سال ۲۰۱۵ بود، زمانی که زاکربرگ و پریسیلا چان صاحب دخترشان ماکسیما شدند.
  • را ابتکار چان زاکربرگ اکنون در تلاش برای از بین بردن همه بیماری های انسانی سرمایه گذاری می کند.
تبلیغات

تبلیغات

مارک زاکربرگ و همسرش پریسیلا چان می گویند که آنها پیش نویس اعلامیه را برای بنیاد مشترک خود در اتاق زایمان بیمارستان تهیه کردند.

داستان به سال ۲۰۱۵ برمی گردد، زمانی که چان و زاکربرگ از دختر بزرگشان ماکسیما استقبال کردند.

در دسامبر ۲۰۱۵، زاکربرگ یادداشتی در فیس بوک با عنوان نامه ای به دخترمان. این پست که با عبارت «مکس عزیز» شروع شد، امیدهای این زوج را برای آینده دخترشان بیان کرد و از ابتکار چان زاکربرگ خبر داد.

زاکربرگ و چان نوشتند: “زمینه های اولیه تمرکز ما یادگیری شخصی، درمان بیماری، ایجاد ارتباط بین مردم و ایجاد جوامع قوی خواهد بود.” ما ۹۹ درصد از سهام خود را در فیس بوک – در حال حاضر حدود ۴۵ میلیارد دلار – در طول زندگی خود برای پیشبرد این ماموریت خواهیم داد.

تبلیغات

تبلیغات

زاکربرگ و چان به اندرو هوبرمن، متخصص علوم اعصاب و مجری پادکست گفتند که درست قبل از تولد فرزندشان روی نسخه نهایی نامه کار می کردند. را قسمت دوشنبه پخش شد

زاکربرگ به هوبرمن گفت: «من در اتاق زایمان بیمارستان نشسته‌ام و ویرایش نامه‌ای را که قرار بود برای اعلام CZI منتشر کنیم، تمام کنم.

چان گفت که راه اندازی این ابتکار بخشی از “چک لیست کودک” این زوج است.

چان گفت: “بعضی از مردم فکر می کنند که اغراق آمیز است. اینطور نبود. ما واقعاً در حال ویرایش پیش نویس نهایی بودیم.”

تبلیغات

تبلیغات

هشت سال بعد، زاکربرگ و چان اکنون دو دختر دیگر دارند: آگوست و اورلیا. و ابتکار چان زاکربرگ اکنون روی اقداماتی سرمایه گذاری می کند تا تلاش کند تا سال ۲۱۰۰ جهان را از شر همه بیماری های انسانی خلاص کند.

چان و زاکربرگ در ۱۹ سپتامبر گفتند بیانیه که بنیاد آنها در حال توسعه یک سیستم محاسباتی مبتنی بر هوش مصنوعی است که محققان می توانند از آن برای پر کردن یک پایگاه داده جامع از سلول ها استفاده کنند.

به گفته این زوج، این کاتالوگ سلولی گسترده به محققان پزشکی اجازه می دهد تا یک “مدل پیش بینی” از نحوه رفتار سلول های سالم و بیمار ایجاد کنند.

چان در این بیانیه گفت که سیستم محاسباتی بنیاد آنها قصد دارد ابزارهای فناوری جدیدی را در اختیار محققان قرار دهد تا از آنها استفاده کنند که ریشه در هوش مصنوعی مولد دارند و می‌توانند “تلاش‌ها برای درمان، پیشگیری یا مدیریت همه بیماری‌ها را تسریع بخشند.”

تبلیغات

تبلیغات

یکی از نمایندگان Chan Zuckerberg Initiative فوراً به درخواست اینسایدر برای اظهار نظر که خارج از ساعات کاری عادی ارسال شده بود، پاسخ نداد.

عکس سوئیچ و لامپ

برای اطلاعیه های Insiders ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید.

در اعلان‌های فشار مشترک شوید

در ادامه بخوانید

مارک زاکربرگ
تبلیغات


نماد بستن دو خط متقاطع که “X” را تشکیل می دهند. راهی برای بستن یک تعامل یا رد کردن یک اعلان را نشان می دهد.منبع: https://www.businessinsider.com/mark-zuckerberg-priscilla-chan-chan-zuckerberg-initiative-delivery-room-2023-10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *