۵ فیلم ترک مکس در ماه سپتامبر که باید تماشا کنید

فقط یک هفته تا سپتامبر باقی مانده است و حداکثر مشترکین فقط چند روز فرصت دارند تا چند فیلم را قبل از خروج در پایان ماه تماشا کنند. اما برای اینکه به شما کمک کنیم از اشتراک خود بیشترین بهره را ببرید، لیستی از پنج فیلمی را که در ماه سپتامبر مکس را ترک می کنند و باید تماشا کنید، گردآوری کرده ایم.

برای انتخاب های سپتامبر، ما یک رام کام کلاسیک، یکی از بهترین کمدی های جیم کری، یک نمایش انیمیشنی، یک برنده واقعی اسکار برای بهترین فیلم، و یک تریلر ترسناک شگفت انگیز داریم که کاملاً سزاوار تماشاگران بیشتری نسبت به سینماها است. . . این پنج فیلمی هستند که باید در مکس تماشا کنید. اما اگر شانس تماشای آنها را از دست دادید، به خاطر داشته باشید که آنها آنجا هستند فیلم‌های جدید به مکس می‌آیند در ۱ اکتبر

Dumb and Dumber (1994)

۵ فیلم ترک مکس در ماه سپتامبر که باید تماشا کنید
سینما خط جدید

سال ۱۹۹۴ نزدیک به آغاز بهترین سال های جیم کری در پرده بزرگ بود و احمق و احمقتر یکی از کمدی های بزرگ او باقی مانده است. کری و همبازی‌اش جف دنیلز به ترتیب تیتر فیلم را با نقش لوید کریسمس و هری دان، یک جفت غول‌پیکر که به سختی به کار می‌روند، می‌زنند. لوید در حالی که به عنوان یک راننده لیموزین کار می کند، شیفته آخرین مشتری خود، مری سوانسون (لورن هالی) می شود. او همچنین تلاش مری برای باج دادن در فرودگاه را اشتباه تفسیر می‌کند و کیف او را قبل از اینکه افرادی که شوهرش را ربوده‌اند بتوانند آن را تحویل بگیرند، بازمی‌گرداند.

بلافاصله پس از آن، لوید هری را متقاعد می کند تا او را در سفری به کلرادو همراهی کند تا کیف را به مری برگرداند. با این حال، هری و لوید از این واقعیت غافل هستند که هر دو در خطر هستند زیرا یک جفت قاتل در تلاش برای پس گرفتن پول باج آنها را تعقیب می کنند.

تماشا کردن احمق و احمقتر بر حداکثر.

غول آهنی (۱۹۹۹)

انیمیشن برادران وارنر

غول آهنی شاید بهترین انیمیشنی باشد که کمپانی برادران وارنر تا به حال اکران کرده است، حتی اگر استودیو اکران اصلی فیلم را به هم ریخت. برد برد اولین کارگردانی خود را با این داستان دوران جنگ سرد در مورد پسری به نام هوگارث هیوز (الی مارینتال) و ربات غول پیکرش از دنیایی دیگر انجام داد، همانطور که وین دیزل قبل از تبدیل شدن به یک ستاره صداپیشگی می کرد.

اگرچه غول آهنین شخصیت ملایمی دارد و واقعا هوگارث را می‌پرستد، اما دیدگاه‌های نگران‌کننده از گذشته او نشان می‌دهد که او برای سلاحی در جنگ بیگانگان دوردست ساخته شده است. در عین حال، حضور ربات روی زمین بی‌توجه نبوده است و یک مامور دولت پارانوئید به نام کنت منزلی (کریستوفر مک‌دونالد) برای یافتن و نابود کردن غول آهنی دست از کار نمی‌کشد.

تماشا کردن غول آهنی بر حداکثر.

شب گذشته در سوهو (۲۰۲۱)

ویژگی های تمرکز

ادگار رایت دیشب در سوهو فیلم بسیار عجیبی است، اما اگر بخواهید با لمس های فانتزی و ترسناک آن همراه شوید، بسیار سرگرم کننده است. توماسین مک کنزی در نقش الویس “الی” ترنر، دانشجوی یک کالج مد لندن که به سرعت از همکلاسی هایش بیگانه می شود، بازی می کند. پس از اجاره یک اتاق خارج از دانشگاه از خانم کالینز (دایانا ریگ)، الی شروع به تجربه رویاهای واضح در مورد سندی (آنیا تیلور-جوی)، یک خواننده جوان در دهه ۶۰ می کند که چندین دهه قبل در همان اتاق زندگی می کرد.

خطوط بین الی و سندی شروع به محو شدن می کنند زیرا رویاها و خاطرات مشترک بیشتر گذشته سندی را روشن می کند. الی حتی کل شخصیت خود را تغییر می دهد تا بیشتر شبیه سندی شود. اما زمانی که الی تصوری از قتل آشکار سندی دارد، مصمم می شود قاتل خود را به دست عدالت بسپارد، حتی زمانی که عقلش به سرعت از بین می رود.

تماشا کردن دیشب در سوهو بر حداکثر.

میلیونر زاغه نشین (۲۰۰۸)

Pathé Distribution

میلیونر زاغه نشین در سال ۲۰۰۸ برنده بهترین فیلم در اسکار شد و داستانی دارد که هنوز هم پس از ۱۵ سال طنین انداز است. این فیلم درباره جمال مالک (دو پاتل)، مرد جوانی است که تمام عمرش فقیر بوده است. بر خلاف احتمالات، جمال در نسخه هندی جا افتاده است چه کسی می خواهد میلیونر شود؟ و او در یک سوال برنده جایزه ۱ میلیون دلاری است. جمال آنقدر خوب عمل می کند که مجری برنامه و پلیس معتقدند او در حال تقلب است.

جمال در حالی که تحت بازجویی قرار دارد، داستان های زندگی خود و شرایط غیرعادی را بازگو می کند که چگونه پاسخ هر سوالی را که درست می گرفته است، می داند. این فیلم همچنین عشق جمال به لاتیکا (فریدا پینتو) را مورد بررسی قرار می‌دهد، حتی زمانی که رویدادها برای دور نگه داشتن آن‌ها توطئه می‌کنند.

تماشا کردن میلیونر زاغه نشین بر حداکثر.

شما ایمیل دارید (۱۹۹۸)

تصاویر برادران وارنر

اواخر امسال، کارگردان نورا افرون شما ایمیل دارید ۲۵ سالگی خود را جشن می گیرد. این یک رام کام عالی است، اما در عین حال فیلمی از زمان خود است. از این گذشته، افراد زیادی وجود ندارند که هنوز از AOL برای ایمیل استفاده می کنند! تام هنکس در این فیلم در نقش جو فاکس، وارث امپراتوری فاکس بوکز بازی می کند که به زودی با کاتلین کلی (مگ رایان)، صاحب کتابفروشی مستقل محبوب، The Shop Around Corner، سر می زند. کاتلین دلایل خوبی برای نگرانی دارد که فروشگاه تازه افتتاح شده Fox Books در همسایگی او ممکن است او را از تجارت بیرون کند. و جو بیشترین خشم خود را به خاطر آن تحمل می کند.

چیزی که جو و کاتلین نمی‌دانند این است که آنها ماه‌هاست که از طریق شخصیت‌های متفاوت آنلاین با یکدیگر ارتباط برقرار کرده‌اند و هیچ ایده‌ای ندارند که در زندگی واقعی از یکدیگر متنفر هستند. وقتی جو بالاخره حقیقت را می‌فهمد، مطمئن نیست که چگونه یا می‌تواند عاشقانه کاتلین را پس از تمام احساسات سختی که بین آنها گذشته است دنبال کند یا نه.

تماشا کردن شما ایمیل دارید بر حداکثر.

توصیه های سردبیرانسال ۱۹۹۴ نزدیک به آغاز بهترین سال های جیم کری در پرده بزرگ بود و احمق و احمقتر یکی از کمدی های بزرگ او باقی مانده است. کری و همبازی‌اش جف دنیلز به ترتیب تیتر فیلم را با نقش لوید کریسمس و هری دان، یک جفت غول‌پیکر که به سختی به کار می‌روند، می‌زنند. لوید در حالی که به عنوان یک راننده لیموزین کار می کند، شیفته آخرین مشتری خود، مری سوانسون (لورن هالی) می شود. او همچنین تلاش مری برای باج دادن در فرودگاه را اشتباه تفسیر می‌کند و کیف او را قبل از اینکه افرادی که شوهرش را ربوده‌اند بتوانند آن را تحویل بگیرند، بازمی‌گرداند.


منبع: https://www.digitaltrends.com/movies/five-movies-leaving-max-in-september-2023-you-have-to-watch/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *