Letterboxd اکثریت سهام را پس از رشد انفجاری ناشی از بیماری همه گیر می فروشد

سایت رسانه اجتماعی متمرکز بر فیلم LetterBoxd مالکیت جدیدی دارد. یکی از بنیانگذاران متیو بوکانان اعلام کرد در روز جمعه شرکت Tiny، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر، ۶۰ درصد از سهام این پلتفرم را خریداری کرده است. مجله نیویورک تایمز گزارش شده است ارزش معامله Letterboxd بیش از ۵۰ میلیون دلار است. بوکانان و کارل فون راندو، بنیانگذار دیگر، موقعیت های سهامداران اقلیت را حفظ خواهند کرد و همچنان به رهبری شرکت ادامه می دهند زیرا اصرار دارند که “تغییر کمی تغییر نخواهد کرد.”

Letterboxd که در سال ۲۰۱۱ تأسیس شد، یک شبکه اجتماعی نادر و مستقل بود. آی تی به طور قابل توجهی رشد کرد در طول قرنطینه های همه گیر، زیرا کاربران خانه نشین به دنبال فیلم های جدید برای پخش جریانی (و جوامع برای گپ زدن با آنها) بودند. نداشتن بهم ریختگی IMDb متعلق به آمازوناین وب‌سایت و اپلیکیشن پناهگاهی برای علاقه‌مندان به فیلم‌سازی فراهم کرد که می‌خواستند نقد بنویسند و بخوانند، به فیلم‌ها امتیاز دهند، فهرست‌های تماشا بسازند و با دیگر علاقه‌مندان معاشرت کنند.

بنیانگذاران Letterboxd این حرکت را کمتر در مورد فروش به پول کلان و بیشتر یک فرصت رشد می دانند. بوکانان و فون راندو در بیانیه‌ای نوشتند: «هم‌کاری با Tiny یک جهش بزرگ به جلو برای ما است. ما این را به عنوان یک پیروزی بزرگ برای جامعه خود می دانیم، که به ما امکان می دهد آینده Letterboxd را با منابع اضافی بدون قربانی کردن DNA چیزی که آن را خاص می کند، تثبیت کنیم.

این سایت در حال حاضر از سریال های تلویزیونی پشتیبانی نمی کند، اما بنیانگذاران می گویند که در حال کار روی راهی برای ارائه آن هستند. آنها اصرار دارند که می‌خواهند برنامه‌های تلویزیونی را “فقط زمانی که بدانیم می‌توانیم آن را به درستی انجام دهیم” بگنجانند. جعبه نامه با نتفلیکس همکاری کرد اوایل سال جاری، توصیه‌های سرویس استریم را به پلتفرم اجتماعی ارائه کرد.

اندرو ویلکینسون، یکی از بنیانگذاران Letterboxd، گفت: “ما برای مدت طولانی طرفداران و کاربران بزرگ Letterboxd بوده ایم و نمی توانیم برای پیوستن به نیروهای متیو، کارل، و سایر اعضای تیم در درازمدت هیجان زده باشیم.” کوچک. “اگر چیزهای تماشای شما تمام شده است، به این دلیل است که هنوز از Letterboxd استفاده نکرده‌اید – و ما معتقدیم که پتانسیل کشف برتر فرصت بزرگی است.”

این مقاله در ابتدا در Engadget در https://www.engadget.com/letterboxd-sells-a-majority-stake-after-explosive-pandemic-fueled-growth-201646444.html?src=rss منتشر شد


منبع: https://www.engadget.com/letterboxd-sells-a-majority-stake-after-explosive-pandemic-fueled-growth-201646444.html?src=rss

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *